Tanışma Çayı

2019-2020 eğitim öğretim yılında ilki düzenlenen tanışma çayı organizasyonu gerçekleştirildi.

Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tanışma Çayı‘nın ilki 3 Ekim 2019 tarihinde Ziraat Fakültesi Mehmet Akif Ersoy konferans salonu’nda  gerçekleştirildi. Tanışma Çayı‘na Sayın Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim ÇAPAK, Rektör yardımcısı Prof. Dr. Abdullah TAŞKESEN, Rektör yardımcısı Prof. Dr. Hasan ÇİFTÇİ, Bingöl Tarım İl Müdürü Burhan BAHADIR ve Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Suphi ÇETKİN katılım sağladı.

Tanışma Çayı‘nın açılış konuşmasında söz alan Ziraat Fakültesi dekanı Prof. Dr. Kağan KÖKTEN öğrencilere mutlu, başarılı, sağlıklı, keyifli bir öğrencilik hayatı dilediğini belirtti.

Bingöl üniversitesi rektörü Prof. Dr. İbrahim ÇAPAK öğrencilere üniversite olarak her zaman yanlarında olduklarını ve onları emanet olarak kabul ettiklerini bildirdi. Daha sonra öğrencilere güzel dileklerde bulunup, Ziraat Fakültesinin değerli akademik kadrosunu selamlayarak konuşmasını noktaladı.

Açılış konuşmalarının devamında söz alan Ziraat Fakültesi Dekan yardımcısı Doç. Dr. Hakan İNCİ, fakülte faaliyetleri ve ziraat mühendisliği hakkında genel bilgiler vererek öğrencileri aydınlattı. Üniversitemiz proje ve koordinasyon biriminden Fevzi Şevik, TÜBİTAK öğrenci projeleri hakkında bilgi vererek, öğrencileri proje ve araştırmalar konusunda teşvik etti.

Program Ziraat Fakültesi tarafından hazırlanan ikramlarla ve içilen çaylarla son buldu.